ЯК ОФОРМИТИ СОЦІАЛЬНУ СТИПЕНДІЮ?

Просто.

На нашому сайті у розділі Соціальні стипендії є перелік категорій студентів, які мають право на стипендію. Також там можна знайти перелік необхідних документів для кожної категорії. Знайдіть свою категорію, а потім – перелік документів, які необхідно надіслати.

Далі ще простіше.

Вам необхідно відкрити форму за посиланням (посилання на форму) і заповнити її через корпоративну пошту. Дайте відповіді на усі пункти і прикріпіть документи одним (!) файлом у форматі PDF.
Усе.
Якщо з документами виникнуть проблеми, то працівники Сектору студентської підтримки напишуть на вашу електронну пошту. Якщо ж нових листів від нас ви не отримаєте, тоді документи в нормі і можна чекати нарахування на свою банківську карту для виплат.
А ось посилання на програми, які можуть вам допомогти якісно відсканувати документи і правильно оформити їх за допомогою смартфона (посилання на програми)
Нема за що:)

 

 

 

Що робити, коли не прийшла соціальна стипендія?

Keep calm і напишіть нам на електронну пошту підтримки student-support@lnu.edu.ua своє ПІП, категорію пільги та приблизну дату, коли Ви писали заяву.

 

Де взяти копію наказу про гуртожиток?

Наказ про надання пільги виготовляється в кінці кожного місяця. Для його отримання напишіть нам на електронну пошту підтримки (student-support@lnu.edu.ua) після 5 числа наступного місяця. Вкажіть тему листа: НАКАЗ_ГУРТОЖИТОК та ПІП.

 

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Пишіть нам на електронну пошту підтримки student-support@lnu.edu.ua лист з темою ЗАПИТАННЯ.