До уваги студентів, які навчаються за державним замовленням. За результатами 2 семестрового контролю 2021/ 2022 н.р. сформовано попередні списки студентів з оцінками за сесію, додатковими та рейтинговими балами.

Просимо ознайомитися з ними та перевірити коректність внесених даних та відсутність технічних описок.

У випадку, якщо ви знайшли розбіжність просимо звернутись в деканат свого факультету. При виникненні подальших запитань – у Сектор студентської підтримки, профком студентів або студентський уряд. Про розбіжності або неточності необхідно повідомити в найкоротший термін.

Нагадуємо – кожен бал визначає Ваше місце в рейтингу!

P. S. Щоб знайти себе у списку рекомендуємо скористатись CTRL+F. У стовпці Є Несвоєчас./ Незадов./ Незарах. позначка Так означає, що студент мав незадовільну оцінку і не має права на призначення стипендії.