До уваги студентів, які навчаються за державним замовленням.
За результатами 1 семестрового контролю 2021/ 2022 н.р. сформовано проєкт рейтингу.
✅Просимо ознайомитися з ним.
У випадку, якщо ви претендуєте на академічну/соціальну стипендії одночасно і бажаєте відмовитися від академічної на користь соціальної, просимо звернутись в деканат свого факультету до 18:00 3 лютого 2022 р. При виникненні подальших запитань – у Сектор студентської підтримки, профком студентів або студентський уряд.
❗️Нагадуємо – у разі рівності рейтингового бала кількох студентів (ламаний бал), вища позиція надається особі із більшим значенням складової за навчальні досягнення.
P. S. Щоб знайти себе у списку рекомендуємо  скористатись комбінацією клавіш CTRL+F.
У стовпці Є Несвоєчас./ Незадов./ Незарах. позначка “Так” означає, що студент мав незадовільну оцінку (академічну заборгованість) і не має права на призначення стипендії.