До уваги студентів, які навчаються за державним замовленням.
За рішенням Вченої ради Університету від 04 липня 2022 року відсоток стипендіатів становить:
40% – стипендіатів
1% – стипендіатів-відмінників.
За результатами 2 семестрового контролю 2021/ 2022 н.р. на засіданні Стипендіальної комісії Університету 07.07.2022 року (протокол №10) затверджено рейтинг успішності.
✅Просимо ознайомитися з рейтингом. Студентам, які вперше отримують стипендію, необхідно надіслати до 15 липня 2022 р. реквізити картки для виплат на електронну пошту Rekvizytylnu@gmail.com.
P. S. Щоб знайти себе у списку рекомендуємо  скористатись комбінацією клавіш CTRL+F.
У стовпці Є Несвоєчас./ Незадов./ Незарах. позначка “Так” означає, що студент мав незадовільну оцінку (академічну заборгованість) і не має права на призначення стипендії.