1 грудня, у вівторок, о 15:00 у 201 аудиторії головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться студентська імітаційна гра «Моделювання погоджувальної ради фракцій Львівської обласної ради щодо змін до перспективного плану об’єднання громад».

11 студентів 3 і 4 курсів спеціальності політологія Львівського національного університету імені Івана Франка спробують себе у ролях голови Львівської обласної ради, голови Львівської обласної державної адміністрації, голів фракцій Львівської обласної ради та шукатимуть згоди, стосовно перспективного плану об’єднання громад.
Захід відбудеться з ініціативи ‪‎студентського відділу‬ ЛНУ ім. Франка та Західноукраїнського представництва‪ ‎Міжнародного фонду Відродження‬.

fond